ANJ080GQ
Product Weight :
6.158
remove
Product Spec
V VOLTS
24
A AMPS
50
ADJ HOLE
M12x1.25
PIV HOLE
12
ADJ HOLE PIV HOLE
190
PIV LENGTH
INSIDE FT TO FT
80
PULLEY
82
NO OF GROOVES
2B
PLUG
RP19
add
remove
Alternatives
ANJ080HO
ALTERNATOR 24V 80A
SUITS MITSUBISHI FUSO
ENG 6D14, 6D15, 6D16,6D17
Brand :
visibility
Quick View
Recently viewed
clear
FACET STYLE CARBY PUMP (6-9 PSI)
Search
ANJ080GQ
ALTERNATOR 24V 50A SUITS MITSUBISHI FUSO ENG 6D14, 6D15, 6D16,6D17