LV5595/100
FOR STANDARD BLADE (ATS)FUSE
14 AWG WIRE
** CAN USE LV5444 **
32VDC 6 WAY ATS FUSE BLOCK
CLEAR COVER 85 x 70MM
IN-LINE BLADE FUSE HOLDER 10PK
32VDC 8 WAY ATS FUSE BLOCK
CLEAR COVER 85 x 85MM
FUSE BLOWN: RED LED ON
32VDC 10 WAY ATS FUSE BLOCK
CLEAR COVER 85 x 100MM
Alternatives
Fuse Standard Blade 20A [10pk]
RPCP4020T
Fuse Standard Blade 20A [60pk]
Yellow
Roadpower
RPCP4020
Fuse Standard Blade 20A [10pk]
Yellow
Search
LV5595/100
Fuse Standard Blade 20A 100pk