LV5596/100
FOR STANDARD BLADE (ATS)FUSE
14 AWG WIRE
** CAN USE LV5444 **
32VDC 6 WAY ATS FUSE BLOCK
CLEAR COVER 85 x 70MM
IN-LINE BLADE FUSE HOLDER 10PK
32VDC 8 WAY ATS FUSE BLOCK
CLEAR COVER 85 x 85MM
FUSE BLOWN: RED LED ON
32VDC 10 WAY ATS FUSE BLOCK
CLEAR COVER 85 x 100MM
Alternatives
Fuse Standard Blade 25A [10pk]
RPCP4025
Fuse Standard Blade 25A [10pk]
Clear
Roadpower
RPCP4025T
Fuse Standard Blade 25A [60pk]
Clear
Roadpower
WF25
Fuse Blade 25A Clear Pack Of 1
0 (RPCP4025)
Search
LV5596/100
Fuse Standard Blade 25A[100pk]